Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Authentieke giclee op handgeschept katoenpapier. Gesigneerd en genummerd met de hand in potlood door Armando. Uitgegeven in 2016, komt uit een oplage van 30 exemplaren (exemplaar 4/30). Het werk verkeert in perfecte staat en is nooit ingelijst geweest, steeds zorgvuldig bewaard.
Afmetingen blad: 61,0 x 53,5 cm;
Afmetingen beeld: 48,0 x 43,0 cm.
Verzending als afhaling mogelijk.
Indien u opteert voor verzending wordt het werk zorgvuldig verpakt en aangetekend verstuurd. Nederland aan 13,5 euro. Andere Europese landen: zie website DPD web parcel.
https://www.dpdwebparcel.be/tarieven
Aarzel niet om contact op te nemen.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Oost-vlaanderen, Belgien |
Ort des Objekts | Oost-Vlaanderen, Belgien |
Startzeit | 18-3-2018 um 18:08 |
Endzeit | 1-4-2018 um 21:08 |