David Leviathan - Mann in ausdrucksstarker Pose - Lithographie A.P. mit persönlicher Widmung
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (Hellblau mit Silber)
Jean Paul Vroom - Mädchen mit Diabolo - Radierung
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Van de hand van de zeer getalenteerde Berthois-Rigal een prachtige lithografie van behoorlijk formaat uit gelimiteerde editie.
Het betreft hier nummer 71/135, met potlood genummerd en gesigneerd.
Afmetingen ca. 61/90 cm.
Wordt geleverd met Certificate Of Authenticity.
Nooit ingelijst geweest, in mooie staat.
Kan in overleg eventueel ook gehaald worden in Enschede.