Faience de Nevers - Assiette XVIIIème - Epoque Révolution Française - 1791 -
David Leviathan - Homme dans une pose expressive - lithographie A.P. avec dédicace personnelle
Richard Anuszkiewicz - Suite d'hiver (bleu clair avec argent)
Jean Paul Vroom - Fille au diabolo - gravure
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Van de hand van de zeer getalenteerde Berthois-Rigal een prachtige lithografie van behoorlijk formaat uit gelimiteerde editie.
Het betreft hier nummer 71/135, met potlood genummerd en gesigneerd.
Afmetingen ca. 61/90 cm.
Wordt geleverd met Certificate Of Authenticity.
Nooit ingelijst geweest, in mooie staat.
Kan in overleg eventueel ook gehaald worden in Enschede.