Jack Youngerman - "Galaxy Rot" 1989 - Auflage 75 - signiert-nummeriert (93 x 91 cm)
Jiri Anderle - „DAVID II“ 1975 - Auflage 70 - handsigniert
Jack Youngerman - "Galaxy Blue" 1983 - Auflage 75 - signiert-nummeriert (93 x 91 cm)
Jiri Anderle - "Kopf" 1967 - Auflage 40 - handsigniert
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Prachtige aquarel met afbeelding van een boerderij aan het water.
Bernardus Petrus Schregel, Den Haag 1870-1956, leerling Akademie voor BK Den Haag, schilderde in de trend van de Haagse School.
De aquarel is 73 x 51 cm groot! Ingelijst; 87 x 64 cm.
Achter glas in uitstekende conditie! Gezien het formaat geniet ophalen de voorkeur. Verzenden per koerier in overleg.