Faience de Nevers - 18e eeuws bord - Franse Revolutie periode - 1791 -
David Leviathan - Man in expressieve pose - litho A.P. met persoonlijke opdracht
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (lichtblauw met zilver)
Jean Paul Vroom - Meisje met diabolo - ets
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Prachtige aquarel met afbeelding van een boerderij aan het water.
Bernardus Petrus Schregel, Den Haag 1870-1956, leerling Akademie voor BK Den Haag, schilderde in de trend van de Haagse School.
De aquarel is 73 x 51 cm groot! Ingelijst; 87 x 64 cm.
Achter glas in uitstekende conditie! Gezien het formaat geniet ophalen de voorkeur. Verzenden per koerier in overleg.