Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Haagse school schilder Bernard Schregel op zijn best met een boerderij in het landschap. Deze schilder is zeer populair in de VS met hoge opbrengsten (voor dit soort werk boven de 1000e) op veilinge. Olieverf op doek met maat 40 x 50cm en lo gesigneerd. Prachtig gelijst in dure lijst.
Startzeit | 1-5-2015 um 13:58 |
Endzeit | 6-5-2015 um 13:58 |