Hub Boesten - Paysage de la Torrenierie
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Haagse school schilder Bernard Schregel op zijn best met een boerderij in het landschap. Deze schilder is zeer populair in de VS met hoge opbrengsten (voor dit soort werk boven de 1000e) op veilinge. Olieverf op doek met maat 40 x 50cm en lo gesigneerd. Prachtig gelijst in dure lijst.
Heure de début | 1-5-2015 à 13:58 |
Heure de fin | 6-5-2015 à 13:58 |