Helmut Newton - "Saddle I, Paris" 1976
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Mooi sfeervol olieverf op doek van deze schilder uit Het Gooi met een plassengezicht.
Gesigneerd linksonder. Getiteld op het spieraam.
Doekmaat 50 x 70 cm. Ingelijst. Lijstmaat 69 x 89 cm.
Ort des Objekts | Haarlem, Niederlande |
Startzeit | 15-6-2018 um 22:09 |
Endzeit | 24-6-2018 um 21:04 |