Helmut Newton - "Saddle I, Paris" 1976
Johannes Itten - 3 Bücher, darunter das Frühwerk
Jahr | 1992 |
Technik | Gouache |
Stil | Modern |
Thema | Seelandschaft |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 63 x 98 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 86 x 119 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Mooie gouache van Bert Bruijn uit 1992.
Gouache op papier, gesigneerd en gedateerd rechtsonder.
In strakke aluminium lijst, achter glas en met passe-partout.
Alles in zeer goede conditie.
Afmetingen: 119 cm x 86 cm (incl. lijst), 98 cm x 63 cm (binnen passe-partout)
Bert
( Egbert J.) Bruijn werd in 1938 in Den Haag geboren. Zijn werk wordt
gekenmerkt door beweging, snelheid en sfeer, begrippen die enerzijds
terug te vinden zijn in de onderwerpen die hem fascineren (treinen,
spoorbruggen, het drukke leven in de stad) en anderzijds in de
schilderkunstige aanpak van die onderwerpen.
Zustand | Sehr gut | ||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | Alkmaar, Niederlande |
Startzeit | 10-5-2020 um 23:06 |
Endzeit | 17-6-2020 um 12:42 |