Max Klinger - Allégorie / Figure féminine assise avec génie) eau-forte aquatinte 1911
Valentin Bakardjiev - Huile sur toile, Dalem
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Année | 1992 |
Technique | Gouache |
Style | Moderne |
Sujet | Marine |
Dimensions | 63 x 98 cm (h x l) |
incl. cadre | 86 x 119 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Mooie gouache van Bert Bruijn uit 1992.
Gouache op papier, gesigneerd en gedateerd rechtsonder.
In strakke aluminium lijst, achter glas en met passe-partout.
Alles in zeer goede conditie.
Afmetingen: 119 cm x 86 cm (incl. lijst), 98 cm x 63 cm (binnen passe-partout)
Bert
( Egbert J.) Bruijn werd in 1938 in Den Haag geboren. Zijn werk wordt
gekenmerkt door beweging, snelheid en sfeer, begrippen die enerzijds
terug te vinden zijn in de onderwerpen die hem fascineren (treinen,
spoorbruggen, het drukke leven in de stad) en anderzijds in de
schilderkunstige aanpak van die onderwerpen.
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | Alkmaar, Les Pays-Bas |
Heure de début | 10-5-2020 à 23:06 |
Heure de fin | 17-6-2020 à 12:42 |