Ruud Cornelisse - großes Gemälde - die Sonne - Acryl auf Leinwand - gerahmt - signiert
Armando - Schwarz/weißes Giclée ES REGNET --- HANDSIGNIERT - NUR 25 KOPIEN!
Jahr | 1998 |
Träger | Marouflé |
Stil | Modern |
Thema | Porträt |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 21 x 17 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 22 x 18 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Intrigerend, intiem portret door Bert van Steen, een kunstenaar die bijna uitsluitend portretten van (meestal anonieme) vrouwen schildert. Veel van die portretten hebben een zweem van Marlene Dumas, dit is zo’n portret. Olieverf op linnen, gemonteerd op paneel, gemonogrammeerd en gedateerd (‘98) rechtsonder. In mooi houten lijstje. Alles in zeer goede conditie.
Afmetingen: 22cm x 18cm (incl. lijst), 21cm x 17cm (doek)
Zustand | Sehr gut | ||
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 9-4-2019 um 13:07 |
Endzeit | 19-4-2019 um 22:05 |