Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1991 |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 75 x 35 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 99 exemplaren |
Deze subtiele zeefdruk van Bert Vredegoor uit 1991 is gedrukt in een oplage van 99 exemplaren. Dit is nummer 95. Formaat 75 x 35 cm en met passe partout 90 x 50 cm.
U kunt deze zeefdruk met passe partout afhalen in onze galerie Rotor in Gorinchem met of hij kan zonder passe partout worden opgestuurd in een stevige kartonnen verpakking.
Zustand | |||||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||||
Sendung | |||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 7-8-2023 um 10:21 |
Endzeit | 21-8-2023 um 19:58 |