Gerard Hordijk - studie van een man
Willem Wagenaar - Athena versus Medusa
Willem Weissenbruch - Hollands landschap met molen en vaart
Evert Moll - Zeezicht met figuur op pier
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1991 |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 75 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 99 exemplaren |
Deze subtiele zeefdruk van Bert Vredegoor uit 1991 is gedrukt in een oplage van 99 exemplaren. Dit is nummer 95. Formaat 75 x 35 cm en met passe partout 90 x 50 cm.
U kunt deze zeefdruk met passe partout afhalen in onze galerie Rotor in Gorinchem met of hij kan zonder passe partout worden opgestuurd in een stevige kartonnen verpakking.
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 7-8-2023 om 10:21 |
Eindtijd | 21-8-2023 om 19:58 |