Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Zeefdruk door Bob Bonies
Geometrische compositie in primaire kleuren
Losbladig, beeldmaat 60x60, bladmaat 65x65
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Bonies '73'
Genummerd l.o. '120,190'
Herkomst: Serie Prent 190
Blad is wat beduimeld, m.b. en l.opzij klein scheurtje in blad, buiten voorstelling
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 16-5-2017 um 20:06 |
Endzeit | 27-5-2017 um 13:06 |