Albert Zwartjes - Aquarell. Häuser für die Kirche
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Zeefdruk door Bob Bonies
Voorstelling van een compositie in Structuur en Ordening
Losbladig, beeldmaat 24x24, bladmaat 30x30
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Bonies '87'
Genummerd l.o. '25/90'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 10-10-2017 um 9:59 |
Endzeit | 21-10-2017 um 19:59 |