Helmut Newton - "Saddle I, Paris" 1976
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Träger | Canvas |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 65 x 55 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Topwerk.
Gesigneerd linksonder.
Goede staat.
Herkomst dochter kunstenaar.
Afmeting doek 65x55
Beeld 60x50
In passepartout.
Zie foto's.
Zustand | Gut | ||
Goed werk. In passepartout. | |||
Ort des Objekts | Haarlem, Niederlande |
Startzeit | 26-7-2018 um 0:40 |
Endzeit | 3-8-2018 um 9:11 |