Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Theo Humblet - Gewitter über New York
Topwerk uit het eind van de jaren '40 van Bram Bogart. Zeer pasteus geschilderd, olieverf op doek. Zeldzaam!
In prima conditie. Hier en daar een minimale craquelure, maar niet storend en normaal voor een dergelijk werk.
Herkomst galerie/designzaak.
Afmeting van het werk is 70,5 x 40cm. Rechtsonder gesigneerd.
ZZOC
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Woudrichem, Niederlande |
Ort des Objekts | Woudrichem, Niederlande |
Startzeit | 2-4-2018 um 20:21 |
Endzeit | 9-4-2018 um 20:21 |