Erwin Olaf - Versteckte Neugier
Michel Sarazin - Der junge Kopte
Han Mes - Litho - Persönlichkeiten
Jan Willem Versteeg - Segelboote und Schlepper in Chatou
Art des Kunstwerks | Sondereditionen |
Signiert | Nicht signiert / Unterschrift mitgedruckt |
Franstalige uitgave over Bram van Velde door Jacques Putman en Charles Juliet. Uitgegeven door Maeght, 1975. 200 bladzijden met zeer veel illustraties en twee in-druk gesigneerde originele litho's die integraal deel uit maken van het boek, ze zitten er dus niet los in of bij. Meet 28 bij 29 cm. en is in zeer goede staat met stofomslag.
Ort des Objekts | Amstelveen, Niederlande |
Startzeit | 1-9-2017 um 21:40 |
Endzeit | 11-9-2017 um 21:40 |