Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Éditions spéciales |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Non signé/Signature imprimée |
Franstalige uitgave over Bram van Velde door Jacques Putman en Charles Juliet. Uitgegeven door Maeght, 1975. 200 bladzijden met zeer veel illustraties en twee in-druk gesigneerde originele litho's die integraal deel uit maken van het boek, ze zitten er dus niet los in of bij. Meet 28 bij 29 cm. en is in zeer goede staat met stofomslag.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Amstelveen, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Amstelveen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 1-9-2017 à 21:40 |
Heure de fin | 11-9-2017 à 21:40 |