Isaac Israels - Acht tekeningen
Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Bijzondere Uitgaves |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Franstalige uitgave over Bram van Velde door Jacques Putman en Charles Juliet. Uitgegeven door Maeght, 1975. 200 bladzijden met zeer veel illustraties en twee in-druk gesigneerde originele litho's die integraal deel uit maken van het boek, ze zitten er dus niet los in of bij. Meet 28 bij 29 cm. en is in zeer goede staat met stofomslag.
Objectlocatie | Amstelveen, Nederland |
Starttijd | 1-9-2017 om 21:40 |
Eindtijd | 11-9-2017 om 21:40 |