Albert Zwartjes - Aquarell. Häuser für die Kirche
Art des Kunstwerks | Drucke & Editionen |
Jahr | 1965 |
Technik | Sonstiges |
Stil | Modern |
Thema | Abstrakt |
Maße | 33 x 43 cm (h x b) |
Signiert | Unterschrift mitgedruckt |
Als dit muziek was dan heette het mashup, als het eten was dan heette het fusion; een gezamenlijk werk op de voorkant van een uitnodiging voor een feest in hun toenmalige atelier aan het Borssenburg(er)plein. Litho op glad papier, met twee vouwen zoals uitgegeven (zodat het door de brievenbus paste). Gesigneerd in de druk door één van beide kunstenaars (er van uitgaande dat de tekst in de uitnodiging door Visser of Couzijn is geschreven).
Afmetingen: 43cm x 33cm
Zustand | Sehr gut | ||
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 25-9-2020 um 9:11 |
Endzeit | 9-10-2020 um 19:06 |