Aad de Haas - Noir et blanc, linogravure (signée par Aad de Haas lui-même)
Lita van Engelenhoven - Sentiment d'été
Walter Farndon - Automne dans un paysage de montagne avec rivière
Type d'œuvre d'art | Estampes et éditions |
Année | 1965 |
Technique | Varia |
Style | Moderne |
Sujet | Abstrait |
Dimensions | 33 x 43 cm (h x l) |
Signé | Signature imprimée |
Als dit muziek was dan heette het mashup, als het eten was dan heette het fusion; een gezamenlijk werk op de voorkant van een uitnodiging voor een feest in hun toenmalige atelier aan het Borssenburg(er)plein. Litho op glad papier, met twee vouwen zoals uitgegeven (zodat het door de brievenbus paste). Gesigneerd in de druk door één van beide kunstenaars (er van uitgaande dat de tekst in de uitnodiging door Visser of Couzijn is geschreven).
Afmetingen: 43cm x 33cm
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 25-9-2020 à 9:11 |
Heure de fin | 9-10-2020 à 19:06 |