Helmut Newton - "Saddle I, Paris" 1976
Johannes Itten - 3 Bücher, darunter das Frühwerk
Art des Kunstwerks | Sonstiges |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Een eeuw Willink. Door Sylvia Willink in samenwerking met Vincent Vlasblom. Een documentaire in boekvorm. Uitgegeven in slipcase met een originele foto. Uitgegeven in een slipcase met een foto. Alle gesigneerd en genummerd. Oplage 100 exemplaren. Dit is nummer 60/100.
192 pagina's. Afmetingen; 35 x 25 cm.
Nieuwstaat!
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Waalwijk, Niederlande |
Ort des Objekts | Waalwijk, Niederlande |
Startzeit | 14-1-2018 um 20:17 |
Endzeit | 20-1-2018 um 23:17 |