Herman Brood - 3 Bücher; Einmal signiert mit ausführlicher Widmung von Bart Chabot
Roger Raveel - Abstrakte Arbeit
Herman Brood - Offsetlithographie, im Druck signiert
Philippe Labarthe - Kontroverse zwischen diesem und jenem
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ingelijste zeefdruk van Charlotte Le Fevre uit 1993. Titel: onbekend. Nummer: 30/300. Afmetingen incl. lijst: H66 x b51,5. Afmetingen voorstelling: H38,5 x b31 cm. Het werk is rechtsonder , met potlood, gesigneerd door de kunstenares.De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in Hoek van Holland ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Verzenden is ook een optie. Let wel op het risico van glasbreuk.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijsten en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
Conditie: in goede staat.
Ort des Objekts | Naaldwijk, Niederlande |
Startzeit | 22-10-2017 um 0:05 |
Endzeit | 26-10-2017 um 22:05 |