Jan Spijkers - Acryl auf Leinwand, Fenster mit Kater – gerahmt
Ronald Boonacker - Bonaire, GERAHMT
Ronald Boonacker - Curaçao, GERAHMT
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1975 |
Technik | Radierung |
Stil | Modern |
Thema | Nackt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 49.5 x 64.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 13/20 |
Ets van Diana Lekkerkerker uit 1975. Nummer: 13/20, eigen druk. Afmetingen blad H49.5 x b64.5cm. Afmetingen voorstelling: H15 x b32cm. De ets is , met potlood, rechtsonder gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Verzenden: we verzenden op dinsdag en donderdag.
Diane LekkerkerkerZustand | |||||||||||
Zustand | Gut | ||||||||||
Die Sendung ist in einem guten Zustand. An den Rändern sind einige Knicke und Flecken vorhanden. | |||||||||||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 18-8-2022 um 15:46 |
Endzeit | 19-11-2022 um 12:29 |