Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ets van Dick Stolwijk. Nummer: 1/75 eigen druk. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd . Titel: appel aan tak. Conditie: Voorstelling is in goede staat. Het witte gedeele om de voorstelling heen is licht "verbruind". Dit kan worden schoongemaakt. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Afmetingen incl. passe-partout: H64 x b50 cm Afmeting voorstelling: H39 x b 27 cm.
ZZETS
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 14-10-2017 um 20:30 |
Endzeit | 20-10-2017 um 21:30 |