Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Ets van Dick Stolwijk. Nummer: 1/75 eigen druk. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd . Titel: appel aan tak. Conditie: Voorstelling is in goede staat. Het witte gedeele om de voorstelling heen is licht "verbruind". Dit kan worden schoongemaakt. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Afmetingen incl. passe-partout: H64 x b50 cm Afmeting voorstelling: H39 x b 27 cm.
ZZETS
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Hoek van holland, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 14-10-2017 à 20:30 |
Heure de fin | 20-10-2017 à 21:30 |