Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Ets uit 1921, potlood gesigneerd rechtsonder. Genummerd 55/100 linksonder.
Beeldmaat 21 x 27,5 cm. Bladmaat 27,5 x 34,5 cm. Losbladig. Catalogus Van Nieuwenhuijsen nummer 26.
Dirk Baksteen is geboren te Rotterdam in 1886 en overleden te Antwerpen in 1971.
Startzeit | 17-9-2016 um 19:34 |
Endzeit | 26-9-2016 um 19:34 |