Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Germ de Jong - 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 lichtpuntjes
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets uit 1921, potlood gesigneerd rechtsonder. Genummerd 55/100 linksonder.
Beeldmaat 21 x 27,5 cm. Bladmaat 27,5 x 34,5 cm. Losbladig. Catalogus Van Nieuwenhuijsen nummer 26.
Dirk Baksteen is geboren te Rotterdam in 1886 en overleden te Antwerpen in 1971.
Starttijd | 17-9-2016 om 19:34 |
Eindtijd | 26-9-2016 om 19:34 |