Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ets van Dirk Baksteen. Titel: landschap met kapelletje. Gesigneerd rechtsonder met potlood.Afmetingen blad ets: H32,5 x b24 cm. Afmetingen voorstelling: H11 x b24 cm. Conditie: in goede staat. Links en rechtsboven zitten wat kleine plakresten van een vorige inlijsting. Bij ket opnieuw inlijsten vallen deze onder de passe-partout. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.
ZZZW
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 24-4-2018 um 9:24 |
Endzeit | 1-5-2018 um 21:24 |