Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Isaac Israels - Acht tekeningen
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets van Dirk Baksteen. Titel: landschap met kapelletje. Gesigneerd rechtsonder met potlood.Afmetingen blad ets: H32,5 x b24 cm. Afmetingen voorstelling: H11 x b24 cm. Conditie: in goede staat. Links en rechtsboven zitten wat kleine plakresten van een vorige inlijsting. Bij ket opnieuw inlijsten vallen deze onder de passe-partout. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.
ZZZW
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 24-4-2018 om 9:24 |
Eindtijd | 1-5-2018 om 21:24 |