Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Theo Humblet - Gewitter über New York
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Zeefdruk van Doris Groeneveld uit 1988. Titel: Kompositie. Herkomst: uit de map van "Grafisch genootschap drukkerstroost". Nummer: 32/40. Rechtsonder met potlood gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H32.5 x b25 cm. Afmetingen voorstelling: H16.5 x b15. Conditie: in goede staat. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 26-1-2018 um 18:14 |
Endzeit | 1-2-2018 um 13:40 |