Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Ben Deiman - Foto, Serendipity I – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Abstracte zeefdrukvan Doris Groeneveld. Titel: "Atok". Jaar: 1987. Nummer: 11/40. Afmetingen blad: H55 x b45 cm. Afmetingen voorstelling: H45 x b40 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd en genummerd door de kunstenaar. Herkomst: collectie ABN AMRO.
Conditie: in goede staat. Op de achterzijde zitten wat plakresten van een vorige inlijsting. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 17-2-2018 um 22:14 |
Endzeit | 23-2-2018 um 21:14 |