Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Mooie zeefdruk van Doris Groeneveld uit 1978. Nummer: 5/40. Titel: Westfriesedijk met wiet en riet. Afmetingen blad: H70 x b70 cm. Afmetingen beeld: H60 x b60 cm . Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Herkomst: collectie ABN AMRO. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Conditie: in goede staat. Het werk heeft ingelijst gezeten want het is heel licht verkleurd binnen de randen van het oude passe-partout, goed ingelijst met nieuw passe-partout valt dit niet meer op. De verzendkosten zijn wat hoger omdat het werk plat of in een grote koker moet worden verzonden i.v.m. de dikte van het papier.
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 11-1-2018 um 17:13 |
Endzeit | 18-1-2018 um 23:13 |