Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Stil | Expressionistisch |
Thema | Landschaft |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 58 x 75 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 70 x 87 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 42/50 |
Autodidact Doris Groeneveld (1938-2016) heeft zich altijd laten inspireren door zijn reizen en de indrukken die hij opdeed.
Zo kenmerkte zijn werk zich eind jaren 80 door harde felle kleuren na een reis naar Spitsbergen.
Daarna gebruikte hij meer pasteltinten door een reis naar Sardinië en Cyprus.
Maar altijd is het werk van Groeneveld expressief, krachtig en spannend.
Ook liet Groeneveld zich door verschillende -ismen inspireren, zoals het kubisme, impressionisme en het gestileerd expressionisme maar uiteindelijk past hij nergens echt bij, behalve misschien het ‘Dorisme’.
Zustand | Sehr gut | ||
Preis | Bis zu 10 kg.
Ort des Objekts | Alkmaar, Niederlande |
Startzeit | 22-8-2019 um 22:03 |
Endzeit | 30-8-2019 um 21:28 |