Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtige grote Kleurenzeefdruk van Eric Toebosch
Afmeting blad 70x75 cm in nieuwstaat
Handgesigneerd en Genummerd Oplage 120ex
Verzendkosten 12.50 in ned 17.50 in belgie
Startzeit | 25-11-2015 um 10:12 |
Endzeit | 30-11-2015 um 10:12 |