David Leviathan - Mann in ausdrucksstarker Pose - Lithographie A.P. mit persönlicher Widmung
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (Hellblau mit Silber)
Jean Paul Vroom - Mädchen mit Diabolo - Radierung
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Complete portfolio van 4 zeefdrukken, voorblad en tekstblad door Eric Toebosch. Titel: Zwervend door het land aan de overkant van het verstand. Jaar: 1989. Nummer: 50/100. Alle zeefdrukken zijn rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar en linksonder genummerd. In het midden staat, bij elk exemplaar, de titel geschreven. Afmetingen zeefdrukken: H52 x b72 cm. Afmetingen portfoliomap: H54 x b74 cm. Afmetingenen voorstelling: H41,5 x b60 cm. conditie: in goede staat. De authenciteit van deze werken wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
ZZPS