Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Titel: “ Angeli “
Jaartal: 2000
Afmetingen beeld: h. 64 cm x b. 49 cm (Blad: 76 cm x 56,5 cm)
Gesigneerd: Ja, rechtsonder met potlood
Oplage: 45 / 50
Ingelijst: Nooit ingelijst
Conditie: nieuw, maar klein scheurtje in het papier links, zit bij inlijsten onder het parpartout. ( zie foto )
Startzeit | 5-1-2015 um 12:21 |
Endzeit | 10-1-2015 um 12:21 |