Caspar Commelin - Amsterdam aan de Waterkant van ‘t Y te Sien
Jan Goeting - Kerke van Auvers Zuit Frankrijk
Gerard Hordijk - studie van een man
Willem Wagenaar - Athena versus Medusa
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Titel: “ Angeli “
Jaartal: 2000
Afmetingen beeld: h. 64 cm x b. 49 cm (Blad: 76 cm x 56,5 cm)
Gesigneerd: Ja, rechtsonder met potlood
Oplage: 45 / 50
Ingelijst: Nooit ingelijst
Conditie: nieuw, maar klein scheurtje in het papier links, zit bij inlijsten onder het parpartout. ( zie foto )
Starttijd | 5-1-2015 om 12:21 |
Eindtijd | 10-1-2015 om 12:21 |