Piet Schipperus - Huile sur toile, Charrette à foin le long de la rivière - Encadrée
Frans Everbag - Portrait de van Fransiscus Everbag
Johannes Evert Akkeringa - Nature morte aux perce-neige et aux oiseaux
Gerhard Arij Ludvig Munthe - Botters dans le port de Volendam
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Titel: “ Angeli “
Jaartal: 2000
Afmetingen beeld: h. 64 cm x b. 49 cm (Blad: 76 cm x 56,5 cm)
Gesigneerd: Ja, rechtsonder met potlood
Oplage: 45 / 50
Ingelijst: Nooit ingelijst
Conditie: nieuw, maar klein scheurtje in het papier links, zit bij inlijsten onder het parpartout. ( zie foto )
Heure de début | 5-1-2015 à 12:21 |
Heure de fin | 10-1-2015 à 12:21 |