Helmut Newton - "Saddle I, Paris" 1976
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Hand gesigneerd, genummerd en voorzien van droogstempel (zie foto's).
Afgedrukt in heldere kleuren op zwaar Arches - afm: 60x52.5 cm - afb. 48x42.5 cm - goede conditie - niet ingelijst.
Zie voor aanvullende condities foto-tekst-frame
Startzeit | 4-12-2016 um 10:41 |
Endzeit | 11-12-2016 um 10:41 |