Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Hand gesigneerd, genummerd en voorzien van droogstempel (zie foto's).
Afgedrukt in heldere kleuren op zwaar Arches - afm: 60x52.5 cm - afb. 48x42.5 cm - goede conditie - niet ingelijst.
Zie voor aanvullende condities foto-tekst-frame
Heure de début | 4-12-2016 à 10:41 |
Heure de fin | 11-12-2016 à 10:41 |