Anton Pieck - Gesigneerd boek De Houtsnijder en een kalender en een losse houtsnede
Pablo Picasso - Compositie 1948 grote originele kleurenlitho Schoolprints
Govert de Roos - Herman Brood & Nina Hagen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Hand gesigneerd, genummerd en voorzien van droogstempel (zie foto's).
Afgedrukt in heldere kleuren op zwaar Arches - afm: 60x52.5 cm - afb. 48x42.5 cm - goede conditie - niet ingelijst.
Zie voor aanvullende condities foto-tekst-frame
Starttijd | 4-12-2016 om 10:41 |
Eindtijd | 11-12-2016 om 10:41 |