Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Jahr | 1992 |
Träger | Canvas |
Stil | Modern |
Thema | Landschaft |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 60 x 70 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 61 x 71 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Nog zo’n mooi Frans landschap van Erna van Mondfrans. Olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd (1992) linksonder, in verso op een label gesitueerd (“La route vers Merviel, Ariege”) en nogmaals gesigneerd en gedateerd. Achterop ook een sticker met verkoop c.q. vraagprijs (2200 ouderwets keiharde guldens). In simpele houten lijst, alles in goede conditie; in de hoeken golft het doek enigszins doordat de lijst “trekt”. Kan ondervangen worden door opnieuw ingelijst en/of gespannen te worden.
Afmetingen: 71cm x 61cm (incl. lijst), 70cm x 60cm (doek)
Zustand | Gut |
In de hoeken golft het doek enigszins doordat de lijst “trekt”. Kan ondervangen worden door opnieuw ingelijst en/of gespannen te worden. | |
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 14-6-2019 um 14:10 |
Endzeit | 24-6-2019 um 19:05 |