Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Année | 1992 |
Technique | Peinture à l'huile |
Support | Toile |
Style | Moderne |
Sujet | Paysage |
Dimensions | 60 x 70 cm (h x l) |
incl. cadre | 61 x 71 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Nog zo’n mooi Frans landschap van Erna van Mondfrans. Olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd (1992) linksonder, in verso op een label gesitueerd (“La route vers Merviel, Ariege”) en nogmaals gesigneerd en gedateerd. Achterop ook een sticker met verkoop c.q. vraagprijs (2200 ouderwets keiharde guldens). In simpele houten lijst, alles in goede conditie; in de hoeken golft het doek enigszins doordat de lijst “trekt”. Kan ondervangen worden door opnieuw ingelijst en/of gespannen te worden.
Afmetingen: 71cm x 61cm (incl. lijst), 70cm x 60cm (doek)
État | |
État | Bon |
In de hoeken golft het doek enigszins doordat de lijst “trekt”. Kan ondervangen worden door opnieuw ingelijst en/of gespannen te worden. | |
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 14-6-2019 à 14:10 |
Heure de fin | 24-6-2019 à 19:05 |