Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Jaartal | 1992 |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 70 cm (h x b) |
Incl. lijst | 61 x 71 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Nog zo’n mooi Frans landschap van Erna van Mondfrans. Olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd (1992) linksonder, in verso op een label gesitueerd (“La route vers Merviel, Ariege”) en nogmaals gesigneerd en gedateerd. Achterop ook een sticker met verkoop c.q. vraagprijs (2200 ouderwets keiharde guldens). In simpele houten lijst, alles in goede conditie; in de hoeken golft het doek enigszins doordat de lijst “trekt”. Kan ondervangen worden door opnieuw ingelijst en/of gespannen te worden.
Afmetingen: 71cm x 61cm (incl. lijst), 70cm x 60cm (doek)
Conditie | |
Conditie | Goed |
In de hoeken golft het doek enigszins doordat de lijst “trekt”. Kan ondervangen worden door opnieuw ingelijst en/of gespannen te worden. | |
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 14-6-2019 om 14:10 |
Eindtijd | 24-6-2019 om 19:05 |