Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Theo Humblet - Gewitter über New York
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1964 |
Technik | Radierung |
Stil | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 50 x 65 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | proefdruk |
(1934-2010)
Getiteld: Zen
Het werk is gesigneerd in potlood.
50 cm x 65 cm
Genummerd: proefdruk
De vitaliteit van het werk is vergelijkbaar met dat van de Cobra-schilders, met wie hij in de jaren vijftig zo nu en dan samen exposeerde. Vijlbrief was actief als voorzitter van de Stichting BBK. Zijn werk is te zien in verschillende musea, oa: het Stedelijk Museum in Amsterdam en Gemeentemuseum in Utrecht. Is ook vertegenwoordigd in diverse bedrijfscollecties.
RKD: 80998, ook vermeld in Jacobs en Scheen
De ets wordt zorgvuldig verpakt en verzonden, uitsluitend binnen Europa.
Zustand | Sehr gut | ||
buiten het beeld onderaan een vage kreuk, valt onder passepartout en is dan onzichtbaar. | |||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Abholen | Nein, das ist nicht möglich |
Ort des Objekts | Rotterdam, Niederlande |
Startzeit | 19-12-2020 um 15:04 |
Endzeit | 19-1-2021 um 1:22 |