Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
ERNST VIJLBRIEF (1934-2010) collage/gouache op papier
65 cm x 99 cm
Gesigneerd in potlood (1993) em met atelierstempel
Punaise gaatjes in de hoeken.
Wordt verzonden in een koker.
Startzeit | 5-1-2015 um 19:36 |
Endzeit | 12-1-2015 um 19:36 |