Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Germ de Jong - 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 lichtpuntjes
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
ERNST VIJLBRIEF (1934-2010) collage/gouache op papier
65 cm x 99 cm
Gesigneerd in potlood (1993) em met atelierstempel
Punaise gaatjes in de hoeken.
Wordt verzonden in een koker.
Starttijd | 5-1-2015 om 19:36 |
Eindtijd | 12-1-2015 om 19:36 |