Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Theo Humblet - Gewitter über New York
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
ERNST VIJLBRIEF (1934-2010) inkt op rijstpapier
63 cm x 96 cm
Rechtsonder gesigneerd met atelierstempel
Wordt verzonden in een koker.
Startzeit | 11-2-2015 um 9:10 |
Endzeit | 18-2-2015 um 9:10 |